Jaka je vase civava ?

M.Svadlenka (bez ověření) | 29. Duben 2013 - 2:59

Dobry den,
zajima me jestli nas Lukysek byl opravdu tak jedinecny jak si myslime. Objevili jsme tento poklad u rodiny Tomiskovich v Chrudimi, stanice Kwisava,(internet). Od sameho zacatku se u nas citil jako doma a hned prvni vecer,samozrejme v luzku s nami zahajil jeho ritual. Zacal nam lizat nohy a skakal radosti po celem luzku. Pak dostal kokino ktere nikdy hned nesezral, nejdrive si ho sam skoval, pak vyhrabal a snedl. Tento porad provadel kazdy vecer. Mesic pozdeji ho objevil maly, stejne stary kocourek. Ti dva si ihned rozumeli a tak Lukil dostal kocourka. Na videni v Dropbox, pozdeji uvedu blizsi udaje.
Behem casu Lukysek dospel a ziskal tito vlastnosti, absolutne nebojacny, klidne si chodil na silvestra v Mnichove, kde je opravdu hlucno, delobuchy mu bochali skoro pod nohama, ale nas borec nic, absolutne easy. Nikdy nestekal zbytecne, nikdy si od cizich lidi nic nevzal, pokud to byli dobri znami, aby je neurazil, vzal ale polozil o kousek dale. S kocorkem si hrali nejradeji v posteli, kdyz jsme chteli spat. Je zvlastni, ze kocourek mu tak duveroval, ze se nechal kousat, jemne, Luki mel cit, na hrdle, coz neni urcite normalni. Bez problemu a stekani zustal obcas i sam doma. Ke mne tak prilnul, ze jen jsem se pohnul, uz stal a sel za mnou, treba i jenom na zachod. A ted ta smutna stranka i kdyz scela prirozena. Lukysek se vydal kocourkovou dirou v plote po stope harajici se feny, ktera ho zavedla do vesnice, kde ho prejelo auto.
Tim skoncil jako 4lety svuj zivot a mne zacalo peklo na zemi. Nejradeji bych si lehl k nemu do hrobu. K tomu jeste dodam, ze jsem dve noci s nim lezel v luzku a nezavrel oko, ale prorval par litru slz.
Byla nebo je vase civavka take takova ?
Dekuji predem za echo.

Re: Jaka je vase civava ?

Vaše čivava byla jedinečná. Moc mě mrzí že to tak dopadlo.

sabina (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 16:55

Takze ne dropbox, je vse na Facebooku, pod M.Svadlenka

M.Svadlenka (bez ověření) | 29. Duben 2013 - 3:51

Dobrý den,
musím přiznat, že Váš Lukysek byl výjimečná čivava. Muselo u něho dojít k získání v mimořádné souhře všech pozitivních genů, protože ještě o takové čivavě jsem zatím nikdy neslyšel. Podle Vašeho popisu, musel být geniální. Mrzí mne, že však jeho život byl příliš krátký. Bohužel, ale přicházejí i mimořádné události, které nemají dobrý konec. I když by někdo mohl říci, vždyť to byl jenom pes, ale plně Vás chápu, protože pokud se stane pes rodinným příslušníkem, tak tento zážitek je srovnatelný s odchodem rodinného člena. Vzpomínky na krásné časy s Lukyskem Vám ale zůstanou v paměti, který i zármutek časem překonají.

Přeji Vám pěkný den.
J.W.

J.W. (bez ověření) | 29. Duben 2013 - 7:35