Je to civava?

Tereza Nevtipilova (bez ověření) | 26. Leden 2014 - 10:13

Dobry den,chtela bych se zeptat zdali nase 3a pul mesicni stenatko je cistokrevne nebo to vypada na krizence?Deti ho dostali od prarodicu k Vanocum a rikali ze je to civava?Mne osobne na tom nezalezi,protoze je to nas milacek ale jen by mne to zajimalo.Predem dekuju za odpoved.Foto mam u vas v galerii.Jmenuje se Messi.

Re: Je to civava?

Dobrý den, chtěla jsem poradit, koupila jsem čivavu, ale spíše než na čivavu mně přijde na krysaříka ( má dlouhý čumáček), paní co nám ji prodávala, říkala, že je to 100% čivava ( mamka s PP, tatínek bez PP) fota poslala. Tak nevím, stejně bych si ji nechala, jen by mě mrzelo, že bych naletěla.
Dejte mi prosím vědět na jaký email Vám mohu poslat fotky?

Předem moc děkuji a hezký večer Denisa Jančíková
.

Deny (bez ověření) | 19. Květen 2014 - 19:03

Je to civava? | Nasecivavy.cz

you are in point of fact a just right webmaster. The site loading pace is incredible.
It kind of feels that you're doing any distinctive trick.
Moreover, The contents are masterwork. you've done a fantastic process on this matter!

Feel free to visit my web blog; minecraft

Anonym (bez ověření) | 6. Říjen 2018 - 11:33

Dobrý den, prosím o info, zda si děti pořídily čivavu, či pouliční směs. Dle fotek inzerentky se jednalo o mini čivavu, ale skutečnost je trošku jiná a mě připadá, že to čistá čivava není, natož mini. Štěně má v 9 týdnech 1,40 kg.... ale velikost bych neřešila, spíše rysy na chlapečkovi nejsou a chovatelka odmítá skutečnost, že by to nebyla čistá čivava. Může mi někdo tuto domněnku potvrdit? Fota mi zde nejdou vložit :-( nemám tušení proč. Zašlu na meil. děkuji moc za pomoc

Daniela (bez ověření) | 5. Květen 2014 - 17:03

Dobre,dekuju moc za info...A urcite zase vlozim nejake foto.

Tereza Nevtipilova (bez ověření) | 26. Leden 2014 - 11:40

Dekuju za rychlou odpoved.Pridala jsem jeste jednu fotku tak mrknete...

Tereza Nevtipilova (bez ověření) | 26. Leden 2014 - 11:31

Je tam patrné, že tam je delší čumáček, což má ale poměrně dost čivav, i když nejsou třeba s někým křížené. Zatím ta celková stavba těla odpovídá jejímu současnému věku. Ta se ještě bude ale právě v dospívání měnit a ten finální stav bude více rozhodující, včetně její váhy. Buďte v klidu. Pokud budete chtít, tak můžete zase později dát novější fotku a můžeme se na ní takto podívat. :)

J.W. (bez ověření) | 26. Leden 2014 - 11:36

Dobrý den,
děkujeme za vloženou fotografii. Vzhledové rysy čivavy tam jsou, to se nedá zapřít. Určitě by byla lepší k posouzení fotka s celou postavou. Dle fotky to vypadá, že bude mít mohutnější stavbu těla, čímž vzniká určitá odlišnost a podněty ke spekulacím. Je ale ve stádiu ještě štěněčího věku a tak vyčkejme, až ji bude alespoň 9 měsíců a ukáže se nám v plné kráse. :)
Je ale roztomilá a určitě se má u vás báječně. :)

J.W. (bez ověření) | 26. Leden 2014 - 10:25

Čivava to není.

sabina (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 15:39