krmení

Anonym | 5. Březen 2015 - 15:30

Dobrý den chystám se pořídit si čivavu a chtěla bych se dozvědět a poradit se s vámi o krmení čivavy.Chtěla bych vědět co jí smím dávat a co ne.

Re: krmení

Se mnou se můžete radit. CO BY VÁS ZAJÍMALO?

sabina (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 15:33

jaké jsou podle vás nejlepší granule.Pak se říká,že čivavy nesmějí nějaké maso tak jestli to bude mít vliv na nějaké kapsičky a pamlsky

Anonym (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 15:38

Podle mě je dobré krmit barfem. pak jsou dobré granule acana. Nebo můžete krmit lupo sensitiv. ROZHODNĚ SE NENECHTE ZLÁKAT REKLAMOU NA PEDIGREE.

TYTO GRANULE ZABRANUJÍ V RŮSTU A MAJÍ HROZNÉ SLOŽENÍ.

Ano. Některé čivavy jsou alergické na některé druhy mas. Většinou to bývá na syrové maso. Můžete jím ale krmit pokud máte jistotu že maso je z dobrého chovu pořádně proprané a jestli to zvíře bylo odčerveno. DÁVEJTE SI POZOR NA TAKOVÉ NEČISTÉ STATKY PROTOŽE V MASU PAK MŮŽE BÝT TASEMNICE A LEHKO SE MASO DOSTANE DO PSÍHO ŽALUDKU Z JISTOTOU ŽE JSTE KOUPILI MASO VEPŘOVÉ A NAKONEC ZJISTÍTE ŽE MASO BYLO KONSKÉ A TO BY MOHLO ČIVAVU ZABÍT.

CO POTŘEBUJETE DÁL?

sabina (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 15:47

Děkuji za odpověď.Jak to mají čivavy s tou hlavičkou?

Anonym (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 15:56

Moc nerozumím. Co tím myslíte?

sabina (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 16:46

prý nemají kousek lebky jako u miminek???mohla bych jí nějak ublížit???

Anonym (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 17:25

Mohla byste jí ublížit přílišným šaháním na hlavičku. Malé čivavy nemají srostlou jizvičku a při častém šahání byste mohla narušit růst a čivavce by to už nikdy nesrostlo tak byste musela jít k veterináři aby jí tu hlavu sešil a to upřímně nepřeji žádné čivavce.

sabina (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 18:02

Děkuji opravdu mi vaše odpovědi pomohly.

Anonym (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 19:38

Jestli budete ještě něco poradit, jsem tu pro vás.

sabina (bez ověření) | 5. Březen 2015 - 19:40