další pejsek

Daniela (bez ověření) | 30. Červenec 2015 - 8:49

Dobrý den ,

prosímvás chci se zeptat na váš názor či zkušenost s pořízením štěněte k dalšímu pejskovi? našemu pejskovi je 3,5 roku a uvažujeme o pořízení dalšího pejska , ale četla jsem , že mohou nastat problémy se značkováním, někteří lidé údajně měli problémy s tím, že jim později oba pejsci začali v bytě značkovat , tak nevím

děkuji

Re: další pejsek

Dobrý den,
neobával bych se pořídit dalšího psího kamaráda. Značkování může nastat, ale také nemusí. V případě značkování pomůže kastrace. Určitě bych se nespoléhal, že proti značkování bude pomáhat sprey či jiné prodávající se přípravky.

Pěkný den.
J.W.

Anonym (bez ověření) | 30. Červenec 2015 - 9:16

a není kastrace příliš razantní zákrok? Někdo říká, že k pejskovi je lepší pořídit fenku, ale já nechci chovat a mám obavu , že není zcela jednoduché feny v době hárání uhlídat ,

myslíte tedy , že i dva pejsci si k sobě mohou vytvořit přátelský vztah?

děkuji

Daniela

Daniela (bez ověření) | 30. Červenec 2015 - 9:30

Z mé zkušenosti i třeba tři pejsci...mám 10letého jorkšíra kluka,před půl rokem jsem si pořídila štěňátko čivaváčka kluka a vzhledem k tomu,že ten čivaváček vyžadoval stále moji přítomnost,ikdyž byl s tím jorkšírem,tak jsem se po měsíci rozhodla,ještě pro jedno štěňátko čivavýho kluka a udělala jsem dobře...ti dva čivaváčci,si spolu vyhrají a je to lepší jak televize,jsou boží!Takže bych se toho vůbec nebála:-)

Iva (bez ověření) | 19. Říjen 2015 - 21:59