Krmení

Irena (bez ověření) | 18. Září 2018 - 8:35

Dobrý den,

měla bych na Vás takový dotaz ohledně krmení. Naše (mini)čivava má 1 rok a chtěla bych jí koupit granule už pro dospělé čivavy, nyní máme Royal Canin pro štěně čivavy.
Jelikož je dost vybíravá tak jsem jí dost vařila maso a večír jedla granule s tím, že jsem u ní musela sedět. Chtěla bych to změnit a dávat jí jen granule a maso jen někdy na přilepšenou…..ale nyní řeším jaké granule mám koupit a proto píšu o Vaší radu .
Ještě jsem se chtěla zeptat…někdy ráno zvrací takovou žlutou tekutinu se slinami zřejmě jsou to ty žaludeční šťávy, tak jestli mám jít s ní k veterináři a nebo je to třeba z jídla?

Děkuji za odpověď.

Re: Krmení

Dobrý den,
doporučuji přejít již na granule pro dospělé čivavy. Značku granulí ponechám na vás. Royal Canin je dobrá značka, ale více se platí za jméno značky, než za kvalitu obsahu, tj můj osobní názor.

Omezte vyvařování čivavce a přejděte na granule. Nebojte se ji nechat vyhladovět, když bude odmítat jíst granule. Bude muset pochopit, že jiná cesta nevede. Jen vy musíte být silná a odolat jejim očím a neudělat ústupek.

Ranní tekutina při zvracení je praděpodobně způsobena současnou stravou. Mělo by se to samo srovnat přechodem na granule.

Pěkný den
J.W.

Anonym (bez ověření) | 19. Září 2018 - 12:38