Čivava v 7 měsících

Re: Čivava v 7 měsících

Dobrý den,
děkuji za dotaz. Otázkou spíše ještě také je, zda je srst pouze huňatá, či už je dlouhosrstá? Podle fotky to lze určitě poznat.
Čivava v 7 měsících se dá poznat velmi dobře. Je to právě období, kdy srst není zatím tzv. dlouhosrstá. V tomto období se už začínají dělat delší chlupy kolem uší a v zadní části těla začínají růst krátké záclonky. Ocas může být ochlupen cca pouze 1/3 dospělé délky srsti.
Nejen srst Vám může pomoci poznat stáří fenečky! Chování v 7 měsísích je rize štěněčí a je odlišné od např. 1,5 leté fenky. Jednou z dalších velmi dobrých poznávacích pomůcek je její chrup. Výměna štěněčích zoubku právě probíhá velmi často v období od 6-8 měsíce. Pokud by byla fenečka starší, tak zoubky bude mít dospělé a může tam být už i znatelný mírný zubní kámen.
Další, co Vám může dále pomoci, tak je stavba těla. Jednoznačně v tomto období 7 měsíce je tělo "rachetického" vzhledu. Není to právě to nejhezčí období na pohled.
V případě, že mi budete chtít poslat fotku, tak mi napište přes "kontakt" z těchto stránek a já Vám pak odpovím z konkrétního mailu, kam mi budete moci poslat fotku.

Pěkný den přeji.

J.W.

Anonym | 13. Únor 2012 - 8:17