váha čivava

váha čivava | Nasecivavy.cz

Thanks for sharing your thoughts about quest bars cheap, tinyurl.com,.
Regards

Anonym (bez ověření) | 24. Listopad 2019 - 5:35

nadváha?

Zdravím všechny milovníky čivavek a prosím o radu.Mám čivaváčka 1a dva měsíce starého a váží přes 4kg.Všude čtu kolik váží čivava a říkám si, že mám doma obra.I když nějak tlustý mi nepřipadá na pohled.Běhá na zahradě, chodíme na procházky, stravu mámeggranule a občas něco vařeného. A ještě jedno se chci zeptat, každý možná podle sebe, ale je lepší krmit psa ráno nebo večer? Děkuji za případné rady, hezký den M.P.S.jeho mamce moc nechybělo do 4kg a taťka byl 2kg.

Martina (bez ověření) | 23. Srpen 2015 - 13:06

Re: váha čivava

Dobrý den před měsicem sem byla v chovne stanici pro mini čivavu opravdu sem byla moc překvapena sou fenky váži 1kg.30 a psíci 1kg a půl čtu všude v článcích že neexistuji ale vyděla sem na vlastní oči a nejen ja ale i mi z námi že opravdu existuji byla sem moc překvapena mám teda fenečku doma a opravdu paní měla nejen z poustu poháru ale opravdu dost mini čivavek a to ještě ma krysaříky a sem ráda že sem vyděla tolik mini čivavek je to opravdu moc velka podivana .

Anonym (bez ověření) | 18. Srpen 2015 - 3:09

Re: váha čivava

Žádná mini čivava neexistuje a čím menší,tím více problémů.
Jinak jste určitě nebyla v Chovné stanici,ale Chovatelské,chovná je fena a stanice je chovatelská.

Anonym (bez ověření) | 3. Únor 2022 - 14:47

Re: váha čivava

V chovné stanici jste určitě nebyla,ale v chovatelské…chovná je fena a stanice chovatelská

Anonym (bez ověření) | 3. Únor 2022 - 14:42

Re: váha čivava

Dobry vecer, nemate prosim kontakt, zemrela mi mini fefencks a strasne mi chybi...uz dlouho hledam malou civavku a nemohu najit. dekuji vam

Anonym (bez ověření) | 22. Leden 2020 - 22:21

Re: váha čivava

Dobrý den,
mohu poprosit o kontakt na chovnou stanici, odkud jste si přivezla Vaši čivavku? Také sháním nějakou menší, ale nechci, aby byla z množírny...

Děkuji

Anonym (bez ověření) | 21. Srpen 2015 - 5:22

Re: váha čivava

Čivavy většinou dědí váhu po svích rodičích. V dospělosti váží kolem 2kg. Štěňata váží půl kg.

sabina (bez ověření) | 9. Březen 2015 - 16:20

Re: váha čivava

Dobrý den,
váha v 11 týdnu 1,1 kg nasvědčuje k tomu, ža Vaše čivavka nebude patřit mezi mini čivavy, ale mezi čivavy spíše kolem 2,5 - 3 kg v dospělosti. Na váze bude nyní přibývat až do cca 7-9 měsíce. Po té se váha začne zpomalovat, ale nenápadně se bude zvyšovat. Definitivní váha bude až kolem 1,5 roku - v plné dospělosti. Současnou stravu ji ale zachovejte, protože až do 6 měsíců doporučuji všeho aby měla dostatek. Od 7 měsíce už dávkovat jen na 2x denně. Biocal plus můžete dále podávat, protože je jedním z vhodných doplňků při nestojících uších, ale i při růstů pohybového aparátu. S oušky zatím nic dělat speciálně nemusíte. Vyčkejte až do 4 měsíců. Pokud by se stav nezlepšil, tak pak bych doporučil podlepení. U naší fenečky Messi jsem musel také podlepovat, ale stačí až v 5 měsíci. Podlepení stačilo 2x po 3 dny a ouška byla po té v pozoru. :-)

Ať se Vám daří a ouška brzy stojící přeji.

Pěkný den.

J.W.

Anonym | 26. Srpen 2012 - 9:59