Toaleta

Velmi nízká plastová toaleta s extra savými podložkami.

Slouží k výcviku štěňat, nebo pro nemocná zvířata. Do této extra nízké plastové toalety vložíte podložky, čímž zamezíte nežádoucím loužičkám v bytě. Gelové podložky obsahují super absorbent a jsou maximálně savé. Toaletu můžete štěněti ještě lépe identifikovat tím, že na něj nanesete spray Puppy trainer, jehož pravidelným používáním se štěně snadno naučí chodit na jemu vyhrazené místo.

Toaletu doma máme. Osvědčila se, až na ty gelové podložky. Staly se oblíbenou hračkou k trhání. To pak bylo z jedné podložky tisíce kousků. Do toalety se dají vložit i malé starší ručníky nebo utěrky. Funguje to dobře! Aktuálně již toaletu nepoužíváme, protože naši mazlíčci v dospělosti chodí jen na zahradu.

zach.jpg

Podložka Potty Patch
Jednou z posledních novinek na trhu je podložka Potty Patch. Snadno se čistí, stačí ji opláchnout mýdlovou vodou. Je ideální ke svičení nových štěňat. Antimikrobiální tráva odolává zápachům. Podložka je vyrobena ze tří vrstev. Vrchní vrstva je vyrobena z měkké, umělé trávy, která byla specificky navržena tak, aby jí mohly procházet tekutiny. Druhá vrstva je mřížka, která uchovává trávu suchou a nad tekutinami. Spodní vrstvu tvoří záchytný tác, který udrží až 3,8 litru tekutiny a umožňuje tak vícenásobné použití.
Vyrábí se o velikosti 43x68 cm a 68x86 cm.
Kdybych dnes kupoval psí záchod, tak koupím už rovnou tento.
potty-patch2_big.jpg